Blackvue Elite 10 4K Dual Channel Dash Cam (64GB)
$1,099.00
Share This Item
Blackvue Elite 10 4K Dual Channel Dash Cam (64GB)
| SKU | ELITE10-2CH-64 |
| Barcode # | 8800275805315 |
| Brand | BlackVue |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.