Blackvue Elite 8 Rear Camera Adhesive Tabs - 5 pack
Compatible only with Elite 8 models
| SKU | MBT-E-R |
| Barcode # | 8800275804530 |
| Brand | BlackVue |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.