DJI Mic Mini 2 Multi-Color Magnetic Front Cover
Share This Item
DJI Mic Mini 2 Multi-Color Magnetic Front Cover
AUD $35
Overview
Whether you're capturing city adventures or enjoying outdoor sports, eight vibrant multi-color magnetic front covers [1] turn ordinary moments into extraordinary creative experiences.
1. Sold separately. Obsidian Black and Glaze White magnetic front covers are standard accessories included with DJI Mic Mini 2 (2 TX + 1 RX), so users do not need to purchase them separately.
Tips
Only compatible with the DJI Mic Mini 2 Transmitter.
In The Box
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Iris Purple) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Starry Blue) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Azure Blue) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Misty Teal) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Pine Green) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Golden Yellow) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Sunrise Orange) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover (Blush Red) × 1
DJI Mic Mini 2 Magnetic Front Cover Storage Case × 1
Specifications
Weight (each): Approx. 0.9 g
Compatibility
DJI Mic Mini 2
| SKU | DJIMICMINI2-CMFC |
| Barcode # | 6937224146679 |
| Brand | DJI |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.