Osmo Mobile 8P Creator Combo
- Remote Control Selfies, Precise Framing
- Expanded & Enhanced Subject Tracking
- Direct Phone Connection for Native Tracking [3]
- Robust 3-Axis Gimbal Stabilization
- 10-Hour Battery Life [4] & Phone Charging
- Low-Angle Shots & 360° Pan Rotation
- Easy Tutorials & One-Tap Editing
- Built-in Extension Rod & Tripod, Folds With Ease
Additionally, includes a transmitter and a Mobile Receiver - Enjoy high-quality audio.
Take a Closer Look







.png)

| SKU | DJIOM8PCB-CRT |
| Barcode # | 6937224142930 |
| Brand | DJI |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.