Insta360 Snap Selfie Screen
- Preview your shots in real time while using your phone's superior rear camera.
- The 3.5-inch high-res touchscreen gives you total control of your phone with screen mirroring to frame your shots perfectly every time.
- Plug in and play, no charging required. Shoot in 4K with instant preview for a true "what you see is what you get" experience.
- (Light edition) Co-developed with beauty-tech experts AMIRO, it offers 3 colors and 5 brightness levels for a glowing complexion, even in low light.
- Premium cover that protects the screen from scratches during storage and also secures the cable when not in use.
- Works seamlessly with your favorite third-party camera apps for flexible shooting and editing.
- Compatibility:
Apple: iPhone 15 and later (excluding iPhone 16e/17e, and iPhone Air)
Android: USB-C devices with DP Alt Mode.For a full list of compatible models, see the list below.




| SKU | I360-006 |
| Barcode # | 6977644766286 |
| Brand | Insta360 |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
3
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.