Insta360 Everyday Crossbody Bag
- Convenient storage for both your 360 camera and selfie stick.
- Large dual-access pocket can be opened from either side.
- Water-resistant fabric protects your camera in damp conditions.
- Features additional compartments for other belongings like keys and a smartphone.
- Perfect for everyday carrying and outdoor adventures.
- Designed for the Insta360 85cm, 114cm, and Action Invisible Selfie Sticks.
Everyday Crossbody Bag
Easy carrying, quick shooting.

Easy access for quick shooting.
Store your camera and selfie stick together for a more convenient way to carry.
*Compatible with the Insta360 85cm, 114cm, and Action Invisible Selfie Sticks.

Keep your selfie stick safe.
The bottom straps are specifically designed for Insta360 selfie sticks.

Home and dry.
The exterior is made with a high-strength water-resistant fabric. Perfect for dealing with damp conditions.

No need to rummage.
Additional compartments keep small valuables like phones and keys safe.


| SKU | I360-008 |
| Barcode # | 6942590200566 |
| Brand | Insta360 |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.024000000m3 |
3
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.