Insta360 Crab Clamp
- For extra-stable third-person motorcycle shots.
- Use with the Action Invisible Selfie Stick & Heavy Duty Clamp or Motorcycle U-Bolt Mount for even greater stability.
- Adjustable double ball head design helps you find the optimal camera angles.
- High-strength materials with anti-slip design.
Crab Clamp
Third-person shots, now more stable than ever.

Double the support.
Use with the Action Invisible Selfie Stick & Heavy Duty Clamp or Motorcycle U-Bolt Mount for even greater stability.
*Selfie stick, Heavy Duty Clamp, and Motorcycle U-Bolt Mount not included.

Unlimited angles.
Adjustable double ball head design so you can get the right angle every time.

Rugged and durable.
Strong and reliable aluminum alloy body with an anti-slip design. Go the extra mile with confidence.


| SKU | I360-018 |
| Barcode # | 6977644766873 |
| Brand | Insta360 |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
3
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.