RAM Tube Jr. Rod Holder with RAM Adapt-A-Post Track Base - 6" Post
RAM® Tube Jr.™ Rod Holder with RAM® Adapt-A-Post™ Track Base - 6" Post
Specifications
| Product Dimensions | Post Length: 6" |
| T Bolt Dimensions | .48" x .95" |
| Materials | High strength composite |
| Packaging Type | Poly Bag |
| Weight | 0.8 lb |
| SKU | RAP-390-AAPU |
| Barcode # | 793442940477 |
| Brand | Ram Mounts |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.