DJI Osmo Action 3 & 4 Multifunctional Battery Case Open Box
Share This Item
Open box unit. Normal retail warranty.
Stores three batteries and two microSD cards. Intelligently fast charges three batteries, and can be used together with batteries as a power bank.
Overview
Stores three batteries and two microSD cards. Intelligently fast charges three batteries, and can be used together with those batteries as a power bank to charge other devices like a smartphone.
In The Box
Osmo Action 3 Multifunctional Battery Case × 1
Specifications
- Dimensions: 116.2×59.2×22.9 mm (L×W×H)
- Weight: 110 g
Compatibility
Osmo Action 3
| SKU | DJIACTION3-03_OB |
| Barcode # | 6941565945020 |
| Brand | DJI |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Camzilla users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.